lyttil
Diablo play
FB

Medarbejdere

Her finder du din kontaktperson der kan hjælpe dig videre med dine ønsker og behov ...
Pressemeddelelser, nyheder, redaktion: mail@radiodiablo.dk
Annonceafdeling: annonce@radiodiablo.dk

Bogholderi: faktura@radiodiablo.dk 

 

Martin Larsen

Direktør
Martin Larsen
Direkte: 88 16 92 01
Mobil: 20 44 89 78
martin@radiodiablo.dk

Danny Fobian

Programchef
Danny Fobian
Direkte: 88 16 92 06
Mobil: 20 77 75 82
danny@radiodiablo.dk

Arja K. Holse

Salgsleder/Annoncekonsulent
Arja K. Holse
Direkte: 88 16 92 04
Mobil: 21 62 25 65
arja@radiodiablo.dk

Mia Langelund

Nyhedsredaktør/Studievært
Mia Langelund
Direkte: 88 16 92 05
Mobil: 28 91 55 91
mia@radiodiablo.dk

Jes Bo Hansen

Annoncekonsulent
Jes Bo Hansen
Direkte: 88 16 92 03
Mobil: 40 13 88 80
jes@radiodiablo.dk

Casper Schou

Studievært/producer/social media
Casper Schou
Direkte: 88 16 92 00
Mobil: 28 44 12 50
casper@radiodiablo.dk

Camilla Holstebro

Annoncekonsulent
Camilla Holstebro
Direkte: 88 16 92 02
Mobil: 29 83 95 26
camilla@radiodiablo.dk

Peter Witus Nielsen

Producer/DiabloPlay
Peter Witus Nielsen
Direkte: 88 16 92 00
peter@radiodiablo.dk

Jacob W. Espensen

Teknik/IT-chef
Jakob W. Espensen
Mobil: 20 95 53 21
teknik@radiodiablo.dk

Jacob Rask

Eventkoordinator
Jacob Rask
Direkte: 88 16 92 08
Mobil: 28 91 91 06
event@radiodiablo.dk

Erik Kirk

Sportschef
Erik Kirk
Mobil: 28 73 70 10
kirk@radiodiablo.dk

Henrik Andersen

Økonomichef
Henrik Andersen
Mobil: 40 44 74 68
henrik@radiodiablo.dk

Jørgen Autzen

Sportsjounalist
Jørgen Autzen
autzen@radiodiablo.dk

Anne Haastrup

Bogholderi
Anne Haastrup
faktura@radiodiablo.dk

Jørgen Hansen

Fotograf/DiabloPlay
Jørgen Hansen
diabloplay@radiodiablo.dk

Glenn Strøander

Servicemedarbejder
Glenn Strøander
Direkte: 88 16 92 07
Mobil: 40 18 95 05
glenn@radiodiablo.dk


lyttil
FB
Website © Uptime-IT